INTERNETOVÁ REKLAMA

Danmo

Optimalizácia pre vyhľadávače a Internetový marketing


Predstavte si, že si otvoríte obchod s tým najlepším tovarom niekde na samote. Môžete ponúkať najlepšie, najkvalitnejšie alebo najlacnejšie veci, no nikto o vás nevie a preto žiadny zo zákazníkov nikdy nepríde. A toto je problém mnohých súčasných stránok. Stránky sú síce pekné, no nik o nich nevie a nikto na ne nechodí.

SEO - Optimalizácia pre vyhľadávače – zvýši rating vašej stránky a počet návštevníkov na stránke. Cieľom optimalizácie (SEO) je zabezpečiť lepšie umiestnenie stránky vo vyhľadávačoch. Tým sa zvýši návštevnosť na stránke a aj počet vašich zákazníkov.

SEM – internetový marketing a reklama – zabezpečí okamžité zvýšenie návštevnosti na vašej stránke. Ide o platené reklamy vo vyhľadávaní - PPC (Pay Per Click), ktoré už v relatívne krátkom čase pritiahnu na stránku nových návštevníkov so záujmom o vaše produkty a služby. Náklady na reklamu sa dajú jednoznačne spočítať:

cena za preklik na vašu stránku x počet preklikov

Na Slovensku je najviac využívaná reklama vo svetovom vyhľadávači Google prostredníctvom systému Google Adwords, v slovenských vyhľadávačoch v systéme eTarget a v českom vyhľadávači prostredníctvom systému Sklik.

SLEDUJTE NÁS AJ NA:

Facebook Reklamná agentúra DANMO

Facebook DANMO

Navštívte našu "fejsbúkovskú" stránku

Twitter Reklamná agentúra DANMO

Twitter DANMO

Navštívte našu "tvíterskú" stránku

Youtube Reklamná agentúra DANMO

Youtube DANMO

Navštívte našu "juťjúbackú" stránku

Google+ Reklamná agentúra DANMO

Google+ DANMO

Navštívte našu "gúgl plus" stránku

Flickr Reklamná agentúra DANMO

Flickr DANMO

Navštívte našu "flikrácku" stránku